agenda

  • 24 februari
    Check In bus bij zorgcentrum François Haverschmidt, Schiedam
    Lees meer

  • 15 maart
    Informatiebijeenkomst Deel je Leven IJsselmonde
    Humanitas-Jan Meertensflat
    Lees meer

  • 28 maart
    Informatiebijeenkomst Deel je Leven Feijenoord
    Humanitas-De Steenplaat
    Lees meer

Volg ons ook op
Follow PluspuntSenior on Twitter   

Vrijwilligers gezocht

Bent u op zoek naar vrijwilligerswerk? Klik dan hier.

Gezocht: Gespreksleiders voor de Vertelkringen van Deel je Leven

Pluspunt is op zoek naar 40-plussers die op vrijwillige basis gespreksleider willen worden voor ons project Deel je Leven.  
Deel je leven bestaat uit twee fasen. In de eerste fase bezoeken vrijwilligers senioren in 55-plus woongebouwen en omgeving om hun levensverhalen op te tekenen in levensboeken. In de tweede fase worden er in verschillende deelgemeenten vertelkringen gevormd door de senioren die levensboeken hebben gemaakt.

We zijn nu op zoek naar vrijwillige gespreksleiders die het leuk vinden een vertelkring in een van de deelgemeenten te begeleiden. De deelgemeenten zijn: Schiebroek, Centrum, Delfshaven, Hoogvliet en Prins Alexander.

edurende de eerste drie maanden begeleidt de gespreksleider minimaal zes bijeenkomsten en daarna minimaal een bijeenkomst per maand, eventueel samen met een andere gespreksleider.  

We zijn ook op zoek naar algemene gespreksleiders die in verschillende deelgemeenten kunnen worden ingezet. Een algemeen gespreksleider begeleidt een groep zes keer en kan meerdere groepen begeleiden.  

De gespreksleiders krijgen een vrijwilligersvergoeding en een korte training die plaatsvindt op woensdagochtend 16 maart.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Pluspunt, telefonisch of per email.